О нас пишут

Новые публикации

Большой Антикварный Салон 2008 и 2009
Фінансова криза святкує перший день народження
Иконы, которые держал в руках граф Лев Толстой. Телеканал "НТВ"

Фінансова криза святкує перший день народження

Сьогодні (16/09/2009) свій день народження відзначає світова фінансова криза. Рік тому збанкрутів банк Леман Бразерз - він став провісником подальшого колапсу. І нещодавно стало відомо, що банкрутства - а може, і самої кризи могло і не бути. Адже врятувати банк пропонували Уорену Бафету. І він навіть попросив вислати йому деталі угоди. Та їх надіслали голосовою поштою.

Олександр Николишин, журналіст:

- Після обвалу світової фінансової системи, суттєво похитнулася й довіра до банків і люди повернулися до старого й доброго способу зберігання грошей - у панчохах. Утім навіть у такому надійному сховку статкам загрожує інфляція.

Тож із питанням, де і як краще зберігати зароблені гроші, - ми звернулися до фінансового аналітика, та до Національного банку України.

Сергій Круглик, керівник управління зв'язків з громадськістю НБУ:

Одним із варіантів зберігання грошей - є у гривнях, бо у нас основний інструмент - це є гривня.

Олександр Жолудь, фінансовий аналітик:

- Наш центр прогнозує подальше дещо ослаблення гривні відповідно іноземна валюта у такому випадку іноземна валюта є більш кращим засобом збереження ніж гривня.

Ось динаміка зміни курсу долара з середини травня. А це - крива зміни курсу євро. Обидві лінії - майже ідентично стабільно підіймались угору. І до кінця 2009-го за прогнозами аналітиків зростання триватиме.

Олександр Жолудь, фінансовий аналітик:

- Якщо людина хоче заощадити суму десь приблизно там до 10-ти тисяч гривень в еквіваленті. То можна із цієї суми десь відсотків 70-т перекласти в іноземну валюту, при цьому розподіливши мабуть 50-т на 50-т в долари та євро.

А це динаміка зміни вартості золота від початку кризи. Саме воно - найпопулярніший дорогоцінний метал для інвестування. За рік його ціна зросла майже утричі і зараз сягнула свого піку.

Олександр Жолудь, фінансовий аналітик:

- Через те, що я вважаю, що в найближчі місяці золото і інші дороцінні метали не будуть зростати у найближчі місяці, то я б не вважав, що вкладати у дорогоцінні метали це є найкращий варіант.

Сергій Круглик, керівник управління зв'язків з громадськістю НБУ:

- Населення не повинно думати про цінні метали, про валюту. Населення - 46-ть мільйонів населення не може бути валютними дилерами. Це є складна і дуже важка професія.

І справді, - є чимало варіантів інвестування грошей. Як от у нерухомість, чи в антикваріат або твори мистецтва.

Наталя Лисенко, власниця антикварного магазину:

- Вкладывать деньги в антиквариат было выгодно всегда с точки зрения опять таки повторю инвестиций, притом прекрасно дома иметь такие вещи. Такие предметы никогда не устаревают. Чем вещь становится старше - тем она становиться дороже и дороже.

За словами Наталії - антикваріат, з кожним роком зростає у ціні на 15-ть, 20-ть відсотків. І зараз його купують навіть більше, ніж до початку кризи.

Утім і антикварні експерти, і фінансові аналітики стверджують - єдиного рецепту вдалого інвестування в часи фінансових негараздів - не існує. Тому потрібно добре зважити усі за і проти перед тим як зробити ту чи іншу інвестицію.

Олександр Николишин, Микита Ісайко, Генадій Анікеєнко, К1.

- А Бафет прослухав повідомлення тільки два місяці тому, - коли навчився нею користуватися.

Хай воно як, а нині криза продовжує збирати врожай і регулярно б'є по курсу гривні. Куди вкладати гроші, щоб не опинитися у нокауті від таких ударів - далі в сюжеті Олександра Николишина.

Публикации по теме:

Удивительная скульптура. Журнал «Gallery», №3, 2006

Драгоценные камни и минералы – редкие и удивительные создания неживой природы. С глубокой древности привлек ают они к себе внимание людей. Вероятно, никогда не исчезнет традиция использовать природные камни-самоцветы в к ачестве украшений и сувениров.

Посмотреть

Искусство в обмен на деньги. Журнал "Компаньон", №26, 2007

Ликвидность – один из важных параметров антиквариата, влияющий на принятие решения о его покупке.

Посмотреть

Вопрос цены. Журнал "Компаньон", №38, 2007

Уверенность в справедливой цене – необходимое условие как для приобретения антикварного предмета, так и для того, чтобы считать эту покупку удачной.

Посмотреть

Застывшее очарование природы. Журнал "Gallery", №5 2005

Коллекционирование картин – весьма понятное хобби. Эстетическая ценность полотен очевидна, особенно в том случае, когда мы говорим о классических, доступных для понимания, жанрах изобразительного искусства.

Посмотреть

Изящная пластика. Журнал "Gallery", №7, 2005

Скульптура – вид изобразительного искусства, заключающийся в вырезании или высекании объемного трехмерного изображения из твердого материала. Скульптуру высекают из гранита и мрамора, вырезают из дерева, выливают из бронзы, меди, алюминия.

Посмотреть
О галерее Каталог Это интересно Как нас найти О нас пишут Выставки
Гильдия Антикваров Украины
Галерея "БОСКО"

г. Киев,
ул. Ольгинская, 2/1
(возле театра им. Ивана Франко)

тел.:   38 044 278-13-73
38 044 278-13-49
38 044 451-61-95
38 044 278-09-73 (факс)
facebook.com/bosko.gallery
bosko.gallery@gmail.com

   Создание сайта - Applemint

    bigmir)net TOP 100